• Narodowy Spis Powszechny przez telefon
      • Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu
      • Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu
      • Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu
  • Zobacz nas na facebook'u:

    • Aktualnie na tablicy:

    •  

      Lista dzieci zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego

      na rok szkolny 2021/2022

      1.

      Długokęcka Anna

      11.

      Krasnowska Liliana

      21.

      Rekosz Paweł

      2.

      Ejzak Natalia

      12.

      Kruk Igor

      22.

      Rutkowski Dominik

      3.

      Fischer Adam Jacek

      13.

      Lekowska Maria

      23.

      Skowroński Igor

      4.

      Gadomska Zofia

      14.

      Lekowski Mateusz

      24.

      Sobociński Julian

      5.

      Gołębiowska Inga Alicja

      15.

      Lewicki Miłosz

      25.

      Sulka Anna

      6.

      Górski Jakub

      16.

      Mikołajczyk Anna

      26.

      Święch Mikołaj

      7.

      Grzeszczyk Igor

      17.

      Mystkowska Aleksandra

      27.

      Taberska Maria

      8.

      Jabłońska Zuzanna

      18.

      Nieliwodzki Gabriel

      28.

      Trzcińska Gabriela

      9.

      Jaroszewski Aleks

      19.

      Obojski Dawid

      29.

      Wdowińska Maja

      10.

      Jędrzejewska Natalia

      20.

      Przyżycki Ignacy

      30.

      Zaborowski Jan

       

      Lista dzieci przyjętych do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022

      1.

      Banach Adam

      34.

      Goździewska Nikola

      67.

      Piotrowska Julia

      2.

      Batogowska Lena

      35.

      Heromińska Nikola

      68.

      Płucienniczak Igor

      3.

      Berk Alan

      36.

      Jankowski Kacper

      69.

      Polak Ondina Jolanta

      4.

      Bielasta Hanna

      37.

      Jonczak Kacper

      70.

      Pszczółkowska Zofia

      5.

      Bieńkowska Julia

      38.

      Kacprzycka Zuzanna

      71.

      Rechliński Sebastian

      6.

      Bieńkowski Aleksander

      39.

      Kalinowski Jakub

      72.

      Reinelt Natalia

      7.

      Bladosz Błażej

      40.

      Kamińska Hanna

      73.

      Rosińska Zofia Liliana

      8.

      Blaźlak Jakub

      41.

      Kołakowski Krzysztof Jan

      74.

      Ryszczyk Jakub

      9.

      Borkowska Nadia

      42.

      Kossakowski Bartosz

      75.

      Rząp Milena

      10.

      Brodowski Adam

      43.

      Kowalska Zofia

      76.

      Sekuna Kacper

      11.

      Brzeziński Bartosz

      44.

      Kozicki Aleksander

      77.

      Staśkiewicz Zuzanna

      12.

      Budna Julia

      45.

      Kozłowska Nikola

      78.

      Stefańska Marta

      13.

      Chodacz Aleksander

      46.

      Lekowski Jakub

      79.

      Stępniak Aleksander

      14.

      Chodacz Szymon

      47.

      Majewska Julia

      80.

      Strusińska Maria

      15.

      Chyła Oliwier

      48.

      Majkowski Igor

      81.

      Szkalińska Kalina

      16.

      Cieślak Antoni

      49.

      Majkowski Oliwier

      82.

      Tańska Katarzyna

      17.

      Cieślak Mikołaj

      50.

      Malinowski Jakub

      83.

      Tomaszewska   Paulina 

      18.

      Czarkowska Hanna

      51.

      Maliński Mateusz

      84.

      Tomaszewski Kacper 

      19.

      Ćwil Maja

      52.

      Markowska Zofia

      85.

      Tyniecki Gabriel

      20.

      Dardziński Jan

      53.

      Matusiak Marcel

      86.

      Ulatowski Szymon

      21.

      Deptuła Kacper

      54.

      Mianowska Zuzanna

      87.

      Wdowińska Zoja

      22.

      Dębek Aleksander

      55.

      Mierzejewska Maria

      88.

      Wieczorek Paweł Jakub

      23.

      Domański Marcel

      56.

      Mizerek Lena

      89.

      Winnicki Mikołaj

      24.

      Domurad Elżbieta Barbara

      57.

      Morawska Nadia

      90.

      Witka Małgorzata

      25.

      Dubiel Julian

      58.

      Mosakowski Igor

      91.

      Woźniak Julia

      26.

      Dziliński Antoni

      59.

      Murach Mateusz

      92.

      Wójcik Aleksander

      27.

      Fischer Jan Waldemar

      60.

      Nidzgorska Barbara

      93.

      Zakrzewski Krzysztof

      28.

      Florysiak Jakub

      61.

      Niedziałek Urszula Maryla

      94.

      Zalewski Gracjan

      29.

      Fronczak Amelia

      62.

      Niestępski Tomasz

      95.

      Załęska Adrianna

      30.

      Gaczyńska Wiktoria

      63.

      Olber Jakub

      96.

      Zatoński Antoni

      31.

      Gładych Maja

      64.

      Osiadacz Sandra

      97.

      Żeglińska Amelia

      32.

      Głuszczyńska Izabella

      65.

      Parzych Adrian

         

      33.

      Goś Franciszek

      66.

      Piecuch Amelia

         

       

       

      Wszystkich naszych przyszłych Uczniów, ich Rodziców i nie tylko zapraszamy

      na wirtualny spacer po Jedynce. [Zobacz film...]

       

       

      Funkcjonowanie szkoły od 18 stycznia
       
      Zasady funkcjonowania szkoły od 18 stycznia 2021 roku zostały rozesłane do rodziców i uczniów za pośrednictwem dziennika elektronicznego LIBRUS.
       
       
  • Biuletyn informacji publicznej
  • Librus Synergia