• Witamy zerówkowiczów

• Choć wakacje jeszcze trwają,  w naszej szkole intensywnie przygotowujemy się do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Już wkrótce przywitamy uczniów po letnim wypoczynku. Tymczasem otwieramy drzwi Jedynki dla najmłodszych - naszych zerówkowiczów. W czwartek, 26 sierpnia, zaprosiliśmy ich wraz z rodzicami do szkoły, aby mogli ją poznać i zaprzyjaźnić się z nią. Przez najbliższy rok będzie to miejsce zabawy i nauki.

Podczas wizyty w Jedynce dzieci spotkały się z wychowawczyniami, które oprócz zabaw integracyjnych przygotowały różne niespodzianki. Rodzicom zostały przekazane najważniejsze informacje dotyczące organizacji zajęć dydaktycznych oraz opiekuńczo - wychowawczych.

Zerówkowicze zapewniają: ,,Bardzo nam się podobało!”

Czekamy z niecierpliwością i radością na ponowne spotkanie z nimi -  już wkrótce, 1 września.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Do zobaczenia!