• Dzień Kropki

• Z okazji Dnia Kropki klasa II ai przygotowała piękne prace plastyczne. Zaprezentowaliśmy nasze talenty i opowiedzieliśmy o swoich pasjach i zainteresowaniach. Doskonale się przy tym bawiliśmy.

• W sali zabaw "Frajda"

• W piątkowe przedpołudnie klasa II ai wybrała się na wycieczkę do sali zabawa "Frajda". Na dzieci czekało tu wiele ciekawych atrakcji: dwupoziomowy labirynt z przeszkodami, trampolina, zjeżdżalnie, karuzela, ścianka wspinaczkowa a także basen z kulkami. Wizyta pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność wizyczną drugoklasistów, ale przede wszystkim poprzez świetną zabawę zintegrować zespół klasowy.

• NIEZWYKŁA WIZYTA

• Dziś naszą szkołę odwiedziła wyjątkowa Osoba! Na zaproszenie pana posła Arkadiusza Iwaniaka, do Jedynki przybyła Jej Ekscelencja Pani Daphne Bergsma - Ambasador Królestwa Niderlandów w Polsce. Na początku wizyty dzieci zapoznały Gościa z ideą Kawalerów Orderu Uśmiechu. Pani Ambasador uczestniczyła też w lekcji poświęconej Holandii w ramach zajęć kształtujących kreatywność. Pierwszaki opowiadały o Niderlandach i wspólnie wykonały papierowe wiatraki. Bardzo miłym akcentem spotkania było wspólne lepienie pierogów i ich degustacja, a także otwarcie Programu „Apetyt na Sport”. Spotkanie zostało zakończone zasadzeniem tulipanów w ogródku szkolnym. To była niezapomniana wizyta.

• Międzynarodowy Dzień Kropki w klasie 3ai

• Uczniowie klasy 3ai w dniu dzisiejszym włączyli się w obchody Międzynarodowego Dnia Kropki. Motyw kroki był obecny w różnych działaniach. Na początku uczniowie obejrzeli film o małej Vashti. Dziewczynce, która nie wierzyła w swoje możliwości i umiejętności. Następnie dzieci rozwiązywały kropkowe sudoku, odkodowywały zaszyfrowane hasła, łączyły kropki i wykonywały rekwizyty do zdjęć. Zajęciom towarzyszyła radość i zaangażowanie.

• Wystrzałowy początek roku w 3d

• Wtorkowe popołudnie klasa 3d wraz z rodzicami i wychowawczynią spędziła na pikniku integracyjnym w Wyrębie Karwackim. Uczniowie wzięli udział w kolorowej rozgrywce paintballowej a rodzice w tym czasie przygotowali smaczny poczestunek. To było bardzo udane popołudnie.

• 82. rocznica wybuchu II wojny światowej

• Nasze dzielne Zuchy uczestniczyły wczoraj w uroczystościach związanych z 82. rocznicą wybuchu II wojny światowej. Przed rozpoczęciem Mszy świętej w intencji Ojczyzny miały okazję zamienić kilka słów z Panią Anną Cicholską, posłanką na Sejm RP oraz z Panem burmistrzem Łukaszem Chrostowskim.

• Sukces Ani Kwiatkowskiej

• Jeszcze dobrze rok szkolny się nie zaczął, a Ania Kwiatkowska już z nagrodą. Podziękowanie za współpracę z autorem książki.