• Stołówka szkolna

• Regulamin stołówki szkolnej

• 1.  Ze stołówki mogą korzystać uczniowie oraz pracownicy szkoły, w szczególnych przypadkach, po uzyskaniu zgody dyrektora szkoły, najbliższa rodzina pracowników.

2.  Obiady wydawane są w godzinach  10.25 według ustalonego harmonogramu.

3.  1-ego każdego miesiąca wydawane są kartki abonamentowe na dany miesiąc.

4.  W przypadku zgubienia całego bloczka obiadowego za odpłatnością 5 zł, wydawany jest duplikat.

5.  Pojedyncze kartki zastępcze są wydawane w kancelarii świetlicy.

6.  Od godz. 13.30 można spożywać bezpłatnie gorącą zupę (uczniowie i pracownicy szkoły)

7.  Odzież wierzchnią i plecaki na czas spożywania obiadu należy pozostawiać w szatni.

8.  O nieobecności dziecka na obiedzie należy powiadomić kancelarię świetlicy danego dnia do godz. 8.30 (osobiście lub telefonicznie, tel. 668 211 767).

9. Jeśli nie zostanie zgłoszona nieobecność dziecka, rodzic musi zapłacić za niewykorzystane obiady.

10. Opłaty za obiady należy uiszczać do 10-tego każdego miesiąca.

11. Rezygnację z korzystania z posiłków należy zgłaszać na 2-3 dni wcześniej lub na koniec miesiąca.

12. Wpłaty za obiady przyjmowane są w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godz. 11.00-15.00, we wtorki w godz. 11.00-16.30.

Przed wejściem na stołówkę szkolną obowiązuje dezynfekcja rąk.

Koszt obiadów = ilość obiadów w danym miesiącu x 4,00 zł.

Należności za obiady przyjmuje intendentka p. Jolanta Rosińska

Zapisów uczniów na obiady w stołówce szkolnej można dokonywać telefonicznie pod numerami:

668 211 767 lub 29 752 23 40

Istnieje możliwość korzystania z obiadów finansowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Osoby znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej mogą zgłaszać się do pedagoga szkolnego Barbary Bieńkowskiej.

Wtorek 16.03.2021

Żurek z białą kiełbasą, udko pieczone, ziemniaki, warzywa na parze

Środa 17.03.2021

Zupa pieczarkowa, gulasz z kaszą, ogórek świeży

Czwartek 18.03.2021

Zupa kalafiorowa, nuggetsy z sosem czosnkowym, ziemniaki, surówka z białej kapusty, owoc

Piątek 19.03.2021

Zupa fasolowa z kiełbasą, ryż z jabłkiem i bitą śmietaną

Poniedziałek 22.03.2021

Zupa jarzynowa, pulpety w sosie pomidorowym, ziemniaki, marchewka z jabłkiem

Do przygotowania posiłków używane są przyprawy: pieprz, ziele angielskie, liść laurowy, majeranek, papryka słodka, bazylia, zioła prowansalskie.

Zgodnie z informacjami producentów mogą one zawierać śladowe ilości: glutenu, mleka, jaj, soi, selera i gorczycy.

ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY SMACZNEGO:)