• Stołówka szkolna

• Regulamin stołówki szkolnej

• 1.  Ze stołówki mogą korzystać uczniowie oraz pracownicy szkoły, w szczególnych przypadkach, po uzyskaniu zgody dyrektora szkoły, najbliższa rodzina pracowników.

2.  Obiady wydawane są w godzinach  10.25 według ustalonego harmonogramu.

3.  1-ego każdego miesiąca wydawane są kartki abonamentowe na dany miesiąc.

4.  W przypadku zgubienia całego bloczka obiadowego za odpłatnością 5 zł, wydawany jest duplikat.

5.  Pojedyncze kartki zastępcze są wydawane w kancelarii świetlicy.

6.  Od godz. 13.30 można spożywać bezpłatnie gorącą zupę (uczniowie i pracownicy szkoły)

7.  Odzież wierzchnią i plecaki na czas spożywania obiadu należy pozostawiać w szatni.

8.  O nieobecności dziecka na obiedzie należy powiadomić kancelarię świetlicy danego dnia do godz. 8.30 (osobiście lub telefonicznie, tel. 668 211 767).

9. Jeśli nie zostanie zgłoszona nieobecność dziecka, rodzic musi zapłacić za niewykorzystane obiady.

10. Opłaty za obiady należy uiszczać do 10-tego każdego miesiąca.

11. Rezygnację z korzystania z posiłków należy zgłaszać na 2-3 dni wcześniej lub na koniec miesiąca.

12. Wpłaty za obiady przyjmowane są w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godz. 11.00-15.00, we wtorki w godz. 11.00-16.30.

Przed wejściem na stołówkę szkolną obowiązuje dezynfekcja rąk.

Koszt obiadów = ilość obiadów w danym miesiącu x 5,00 zł.

Należności za obiady przyjmuje intendentka p. Jolanta Rosińska

Zapisów uczniów na obiady w stołówce szkolnej można dokonywać telefonicznie pod numerami:

668 211 767 lub 29 752 23 40

Istnieje możliwość korzystania z obiadów finansowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Osoby znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej mogą zgłaszać się do pedagoga szkolnego Barbary Bieńkowskiej.

Wtorek 21.09.2021

Zupa zacierkowa, pieczeń rzymska, ziemniaki, mizeria

Środa 22.09.2021

Zupa szczawiowa z jajkiem, nuggetsy z sosem czosnkowym, surówka z białej kapusty

Czwartek 23.09.2021

Zupa brokułowa, gulasz z kaszą, pomidor z cebulą, mus owocowy

Piątek 24.09.2021

Zupa grochowa z kiełbasą , makaron z bitą śmietaną i truskawkami

Poniedziałek 27.09.2021

Zupa ogórkowa, spaghetti z mięsem mielonym, owoc

Do przygotowania posiłków używane są przyprawy: pieprz, ziele angielskie, liść laurowy, majeranek, papryka słodka, bazylia, zioła prowansalskie.

Zgodnie z informacjami producentów mogą one zawierać śladowe ilości: glutenu, mleka, jaj, soi, selera i gorczycy.

ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY SMACZNEGO:)