• Zimowe zabawy naszych świetliczaków

• W dniu dzisiejszym uczestniczyliśmy w zabawach na świeżym powietrzu. Było zimowo, wesoło i kolorowo. Ulepiliśmy bałwany śniegowe oraz graliśmy w berka rzucając się kulkami ze śniegu. Dokarmiliśmy również ptaki, które pozostały na zimę. Było bardzo wesoło, ale musieliśmy wracać na zajęcia lekcyjne. Wszyscy byliśmy zadowoleni z takich zajęć świetlicowych. Pozdrawiamy wszystkich uczniów z naszej szkoły, którzy mają zajęcia zdalne. Myślimy, że niedługo wszyscy spotkamy się w naszej wspaniałej Jedynce.

• WIGILIA W ZERÓWCE (GRUPA 0bi)

• Na ten dzień dzieci bardzo czekały, ponieważ była to ich pierwsza Wigilia w szkole. W blasku kolorowej choinki, pośród świątecznych dekoracji, przy stole nakrytym białym obrusem symbolicznie przełamaliśmy się opłatkiem składając życzenia świąteczne. Następnie był czas, aby wspólnie śpiewać kolędy i próbować znajdujących się na wigilijnym stole słodkości. Nie zabrakło też upominków od Świętego Mikołaja. Pomimo, że nie mógł odwiedzić przedszkolaków osobiście, dzieci mogły obejrzeć od niego film wideo dedykowany właśnie im. To był piękny i magiczny dzień!

ŻYCZYMY, ABY TEN NIEZWYKŁY CZAS BOŻEGO NARODZENIA BYŁ DLA NAS WSZYSTKICH CZASEM ZADUMY, RADOŚCI I MIŁOŚCI, NIOSĄCYM SPOKÓJ I ODPOCZYNEK!!!

WESOŁYCH ŚWIĄT!!

• "KOŁYSANKA DLA JEZUSKA" W WYKONANIU DZIEWCZYNEK Z GRUPY 0ai

• Oczekując Świąt Bożego Narodzenia odczuwamy wyjątkowy nastrój, który towarzyszy nam w tym czasie. Wzruszenia towarzyszące przygotowaniom do świąt, zainspirowały dziewczynki z grupy 0ai do wykonania układu tanecznego do jednego z zimowych utworów. Utwór nosi tytuł "Kołysanka dla Jezuska".

• ŚWIĄTECZNE PIERNICZKI

• PIERNIKOWY ZAWRÓT GŁOWY

• PROŚBA O POMOC

• Szanowni Państwo, w imieniu naszego ucznia Bartka Jędrzejewskiego i jego mamy, zwracamy się z prośbą o pomoc w zakupie urządzenia do drenażu. Bartek choruje na mukowiscydozę. Jego stan wymaga stałych zabiegów przy użyciu w/w urządzenia. Chłopiec do tej pory musiał korzystać z niego w szpitalu w Dziekanowie. Posiadanie takiego sprzętu w domu znacznie ułatwiłoby mu życie. Koszt urządzenia to 26 tys. złotych. Rodziny nie stać na taki wydatek. Bardzo liczę na Państwa hojność.