Z dumą informujemy, że nasi zerówkowicze wzięli udział w Wiosennym Konkursie Wokalno-Recytatorskim pt: "Wiosno, Wiosenko, wołamy Cię!" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 1. Wszyscy uczestnicy spisali się znakomicie, prezentując swoje talenty, odwagę i ogromne zaangażowanie. Szczególne gratulacje kierujemy do: Mai Tańskiej z grupy 0b, która zdobyła I miejsce, Antoniny Łukasiak oraz Otylii Płoskiej z grupy 0c, które otrzymały wyróżnienia w kategorii wiekowej 5-6 lat.
Jesteśmy bardzo dumni ze wszystkich dzieci – każdy występ był wyjątkowy i zasługuje na uznanie. Serdecznie dziękujemy organizatorom za przygotowanie tego wspaniałego wydarzenia i stworzenie dzieciom możliwości rozwijania swoich pasji .