• Dzień Kobiet w grupie 0ai

• Życzenia, upominki i moc uprzejmości towarzyszyło dziś wszystkim kobietom w grupie 0ai. Chcąc wyrazić szacunek i uznanie dla wszystkich pań, zarówno tych małych jak i dużych, obecnych i nieobecnych, chłopcy przygotowali część artystyczną. Dziewczynki zaś tego dnia, pełne gracji i wdzięku zaprezentowały swoją subtelność i urokliwość podczas krótkiego pokazu mody.

• Dzień Kobiet w grupie 0bi

• 8 MARCA to wyjątkowy dzień w roku. Swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy złożyli życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez drobnych upominków, kwiatków i krótkiego występu. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni. Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiatki i promienny uśmiech...

• Ścianka wspinaczkowa

• W naszej szkole powstała ścianka wspinaczkowa, mająca służyć uatrakcyjnieniu zajęć pozalekcyjnych. Będą z niej mogli korzystać także uczniowie z niepełnosprawnościami.