• Wycieczka do Warszawy

• Kino, zabawa, praca a przede wszystkim integracja uczniowie klasy 1ai i 2ai oraz troje uczniów z klasy 2bi uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Wizytę w stolicy rozpoczęli w kinie poznając przepiękną historię Kataka. Kolejny przystanek do Minicity.

Jest to miniaturowe miasteczko , w którym dzieci mogą się wcielać w różne role zawodowe i zdobywać swoje pierwsze, cenne doświadczenia i kompetencje przyszłości. Do wyboru jest aż 13 miejsc pracy z różnych obszarów. Za wykonaną pracę uczniowie otrzymali wynagrodzenie, a po odprowadzeniu podatku mogli wydać zarobione pieniądze „Miniasy” w lokalnym Sklepiku Marzeń. Było SUPE!

• Podziękowanie

• Bardzo cenimy sobie współpracę z młodymi i utalentowanymi ludźmi, którzy realizując projekty społeczne przybliżają dzieciom temat relacji rówieśniczych, samoakceptacji oraz przyjaźni. Dziękujemy Michalinie, Katarzynie, Patrycji, Karolinie i Michałowi - uczniom LO im. KEN w Przasnyszu.

• OTWARCIE I ROZPOCZĘCIE TURNIEJU FC24

• ŚRODA 24.04.2024

godzina 13:40 sala nr 17

Zapraszamy WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW na otwarcie I Esportowych Mistrzostw SP1 w FC24.

Po oficjalnym otwarciu Zawodnicy przystępują od 13:55 do rywalizacji o wyznaczonych godzinach.

• Dzień Ziemi

• Z okazji Dnia Ziemi uczniowie mogli zabrać ze sobą do domu sadzonki kasztanowców z naszej Klasy pod kasztanami. Drzewka rozeszły się jak świeże bułeczki.

• INDYWIDUALNE ZAWODY PRZEŁAJOWE NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM

• W dniu 19.04.2024 r. w Kamionie, odbyły się indywidualne zawody przełajowe na szczeblu Wojewódzkim.

Wyszczególnieni uczniowie zakończyli rozgrywki biegów przełajowych, przechodząc przez etap zawodów miejskich, powiatowych oraz międzypowiatowych.

Wróciliśmy z dobrymi wynikami zajmując następujące miejsca:

17 Miejsce - Lena klasa 6b

41  Miejsce - Anna klasa 7d

41 Miejsce - Dominik klasa 6ai

47 Miejsce - Gabriela 8b

Gratulujemy Naszym uczniom przejścia każdego z etapów by móc stanąć na starcie prestiżowych zawodów wraz z najlepszymi w województwie mazowieckim.

Brawa dla Was!

• WYCIECZKA ZERÓWKOWICZÓW

• 8 kwietnia nasi Zerówkowicze uczestniczyli w wycieczce do Fabryki Norblina. Dzieciaki odwiedziły Centrum Mądrej Zabawy - Smart Kids Planet, a następnie obejrzały bajkę pt. „Klara Muu!” w kinie Gram.

• Jerzy Niedziałek - szóstoklasista, finalista

• Niezmiernie miło jest nam poinformować, że nasz uczeń Jerzy Niedziałek z klasy 6d jest FINALISTĄ konkursu HISTORYCZNEGO zorganizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty w bieżącym roku szkolnym. W drodze do sukcesu trzeba było przejść najpierw przez etap szkolny, następnie powiatowy, aż do wojewódzkiego. Jurek pokonał tą drogę sukcesywnie zmierzając do celu, który poprzedzony był zgłębianiem wiadomości  historycznych z różnych okresów dziejów ludzkości. Opiekunem merytorycznym Jurka jest p. Marta Makowska – nauczyciel historii.
            Zamiłowanie, którym nasz Szóstoklasista darzy historię jest niezwykłe, co pozwala mieć nadzieję na to, że jeszcze nie raz usłyszymy o Jurku dobre informacje.
            Serdecznie gratulujemy!

• WIOSNA ZA OKNEM JUŻ SIĘ ROZGOŚCIŁA

• Dziś uczniowie klasy 2c wpuścili ją do środka zakładając klasowy ogródek kwiatowy na szkolnym parapecie. Teraz z przyjemnością i z zaciekawieniem będziemy obserwować wzrost różnorodnych kwiatów!

• WYCIECZKA DO OLSZTYNA KLASY 3ai i 3bi

• Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie Radia Olsztyn, przybliżenie dzieciom historii radia, oraz spotkanie z twórcami audycji. Następnie przejazd do Zamku Kapituły Warmińskiej, zwiedzanie z przewodnikiem zamku gotyckiego z XV wieku. Obecnie obiekt jest siedzibą Muzeum Warmii i Mazur, prezentuje zabytki tego regionu z zakresu archeologii, historii, numizmatyki, sztuki, rzemiosła artystycznego, piśmiennictwa i kultury ludowej. Kolejnym i jednym z ostatnich punktów na trasie naszej wycieczki był przejazd do Planetarium. Gwiezdny seans był niesamowitym przeżyciem dla dzieci, przybliżył dzieci do gwiazd. Po seansie czekał nas powrót do domu, no ale nie mogło zabraknąć po drodze McDonald's, na który dzieciaki wyczekiwały. Z pełnymi brzuszkami i z uśmiechem na twarzy wszyscy wróciliśmy do domu.