• Wymyślają, projektują, własne książki prezentują!

• W ramach zajęć prowadzonych w grupie"0", związanych z zawodami rodziców, przedszkolaki poznawały zawody (i ich przedstawicieli), jakie potrzebne są, aby powstała książka.

Dowiedziały się, że to długi proces, wymagający zaangażowania ze strony wielu osób. Zainteresowane tematem dzieci przystąpiły do twórczej zabawy, jaką było stworzenie własnej książki. Wcielając się w role autorów, ilustratorów, introligatorów, udało im się stworzyć ciekawe pozycje książkowe.

Oto efekty ich twórczej pracy.

• Serduszko dla mamy

• Najmłodsi z myślą o Dniu Mamy przygotowali własnoręcznie wykonane ozdoby z masy solnej. Wyrazem miłości w przeważającej większości były śliczne serduszka.

• Mój taniec w obiektywie

• Czas "STAY HOME" był dla niektórych uczniów pełen pozytywnych emocji. Oprócz zdalnej nauki , można było poświęcić czas na rozwijanie swoich pasji.

Oliwka Lesińska, uczennica klasy I c w swoim żywiole, a mama w roli domowego fotografa. Było warto, więc chwalimy się 1. miejscem w konkursie fotograficznym "Mój taniec w obiektywie " w kategorii 6-8 lat, który został zorganizowany przez 2. OREL pod czujnym okiem instruktor Małgorzaty Bandurskiej. Okazuje się, że w tym trudnym czasie też można znaleźć plusy.

• Setna rocznica urodzin Jana Pawła II

• Nie mogliśmy w tym roku tak niezwykłej rocznicy urodzin Papieża obchodzić w dużych grupach na koncertach czy uroczystościach, dlatego postanowiliśmy zorganizować ją w naszych rodzinach.

Wspólne pieczenie ciasta (głównie kremówek), konsumowanie wypieków oraz wspominanie niezwykłego Jubilata dostarczyło nam jak widać wiele radości...

Dzieciaki, jak dobrze znów Was widzieć.

• Kapliczki Pierwszaków

• My na razie nie możemy pójść do kościołów, więc kościoły przyszły do nas. Dzieci z klasy Iai wraz ze swymi Rodzicami wykonały piękne majowe kapliczki.Zapraszamy do galerii.